Ребрендинг Sharktrade Crypto

Замовник:
Sharktrade Crypto — амбітні та харизматичні трейдери криптовалют. Як бренд Sharktrade живий та динамічний, а команда досконало знається на тому чим займається. Ще одна риса бренду — відкритість до людей та вміння розповідати про складні речі просто.
Задача:
Зробити ребрендинг: новий логотип та фірмовий стиль; також окрема та велика задача — зробити комунікацію в соцмережах вийнятково відрізненою від конкурентів

Попередній стиль команди перестав відповідати її амбіціям, то ж було прийняте рішення зробити загальний ребрендинг

image

Новий логотип містить такі важливі якості бренда як ѓрунтовність, експертність, непохитність, технологічність та простота.

Звичайно, ключовим елементом логотипу є плавник акули:

image
Женя Міллер
Бренд-ментор Sharktrade

Вивірена мінімальна форма та водночас виразність робить символ не просто запам‘ятовуваним, а й насиченим емоційно.

Також логотип «заряджено» фірмовою Геометрією Успіху (вектор руху «вперед-догори»):

image

Логотип з хижою енергетикою підтримує особливий шрифт, який посилює відчуття «проривної брутальністі» та сильного характеру бренду:

image

Оскільки Sharktrade — це вже структура, було вирішено винести слово ‘crypto’ за межі основної лого-назви. Таким чином ми отримали логотип, що узагальнює бренд «під одним дахом» — монолітним логотипом.

Почався пошук способу відокремити підрозділи бренду, й саме в процесі пошуку з‘явилась ідея використати символ слешу до назви підрозділу.

Такий хід наочно підтримує сюжет технологічністі бренду та поля його дії — інтернет, “природньою” частиною якої слеш й є:

image

Для кожного підрозділу було відкалібровано характерні кольори, кожен з которих так чи інакше пов‘язаний із онлайном.

У підсумку маємо функціональний логотип бренду, адаптований під різні підрозділи:

image

Щоб якісно підтримувати брендовість в різних життєвих обставинах, логотип Sharktrade було розроблено в усіх musthave-форматах

image image

Логотип розроблено так, щоб навіть в над-дрібних форматах логотип тримає харизму впізнаваність бренду:

image image

Поперше, для комунікації в умовах Інстаграму було створено спеціальну горизонтальну версію лого-блоків — це вирішило складнощі із брендуванням контенту:

image image

Унікальні фони генеруються за допомогою наданого “конструктора” елементів. Правила створювання фону кожного типу зазначаються в брендбуці Sharktrade.

Надалі було розроблено фірмові плашки для заголовків постів, які за основу взяли незвичайну частину акули:

image

image image

Дизайн постів з головним героєм розроблено таким чином, що створювати їх можна було навіть з базовим володінням фотошопу:

– фото героя робиться на світлому фоні та за допомогою автоматичної функції програми виділяється в окремий шар;

– застосовується функція деколорізації (ч/б фото);

– фото позаду у довільній формі обводиться маркерним пензлем фірового кольору

І — БУМ! Отримуємо ключового героя посту в фірмовому стилі Sharktrade!

image

Будь-які задачі по створюванню сторіз, будь-якого сюжету та будь-якої інформаційної насиченості вирішуються за допомогою нескладного конструктора.

Результат достатньо привабливий:

image image

Я зробив зріз дизайну ютуб-каналів крипто-тематики. Виявилось, що у своїй масі всі вони створюють дизайн за єдиним рецептом: накропали зображень, накидали в макет, почепили фотку автора та випадковими шрифтами написали назву ролику.

У підсумку маємо різні обкладинки по елементам дизайну, але у підсумку (візуально) вони єдині своїм “шумом”:

image
Женя Міллер
Бренд-ментор Sharktrade
image

Щоб миттєво відокремити контент Sharktrade, було розроблено дизайн обкладинки в стилі виразного трейдингового мінімалізму в різних сюжетних варіаціях:

image

Фірмова монохромна фото та впізнавані елементи брендингу в секунду роблять прев‘ю ролику Sharktrade бажаним для натискання:

image

Що робити, щоб бренд швидше потрапляв до життя людини та “пустив там коріння”? — Правильно, зробити назву бренду дружньою до людського лексікону!

Тому було започатковано стратегію створення брендом фірмових україномовних слів та заохочення людей використовувати в словообігу фірмові вислови:

image
Круті хлопці наводять крутий крипто-двіж:
image