Ребрендинг Kazo Clinic

Замовник:
топова приватна стоматологічна кліника Ігоря Казьо
Задача:
створити образ бренду, який би відповідав його світогляду та підтверджував ІНАКШІСТЬ клініки
Цільова аудиторія:
Клас середній та вище
image
Ситуація:

Попередній імідж клініки знаходився в рамках традицій типового “стоматологічного” дизайну: технічно-професійна назва, ‘холодний’ дизайн та відсутність будь-якого натяку на брендову індивідуальність.

В момент, коли клініка захотіла завойовувати серця, відразу стало зрозуміло: час перетворюватись на бренд та заходити на більш емоційно насичене поле глядачів!

Кожна клініка хоче бути успішною та докладає до цього зусиль. Але далеко не кожна кліника є усвідомленим ‘організмом’ не тільки з точки зору професійності та бізнес-процесів, але й з точки зору філософії та етичних орієнтирів у своєму підході.

Цей «внутрішній всесвіт» відкрив на нашій першій стратегічній сесії власник клініки (на той момент Advance Kazo) — Ігор Казьо.

Далі – ключові моменти, що вплинули на розвиток брендинг-проекту…

image
Женя Міллер
Бренд-ментор KAZO CLINIC
image
Вітаємо в KAZO!

Після першої ж стратегічної сесії висновок був стовідсотково єдиним: назва клініки має бути скорочена до KAZO. Прізвище Ігоря на той момент для багатьох пацієнтів клініки -вже- стало синонімом якості та піклування, здорових амбіцій та бажання повертатись і радити клініку Ігоря своїм друзям, тому сумнівів з цим рішенням не виникло.

Фірмовий напис KAZO

Фірмовий напис KAZO — це геометрично виверений, зухвалий але спокійний текстовий лого-блок, передаючий професійну естетику та емоційну впевненість бренду в собі та своїй експертності:

image
Філософія, як ключовий драйвер бренду

Коли ви в останній раз бачили стоматологічну клініку, процеси всередині якої керуються філософією? І яка про це не просто ‘говорить в слогані’, а -дійсно- керується цією філософією і досягає професійних висот?

Наприклад, Ігор Казьо в 29 років зробив прорив в галузі – діджиталізував роботу с зубами – керуючись завзятою цікавістю поєднати Природність та Технологічність. Результат цього прориву – сотні красивих, сексуальних усмішок пацієнтів KAZO Clinic!

Такі рішучі кроки – це результат роботи команди Kazo Clinic. Щоб потрапити в команду, фахівець має принести не тільки диплом та аідповідні документи; фахівець має бути
– завзятою –
– людиною –

…і саме на таких ‘китах’ було вирішено будувати бренд Kazo:

Нам не потрібен логотип "чергової стоматологічної клініки". Ми маємо...
image

Саме таку задачу було озвучено на третій стратегічній сесії: «Kazo Clinic – це не про “просто зробити зуби”. Це про глибокий та усвідомлений комплекс професійних та етичних переконань. Це про свій, особистий Всесвіт Бренду. Це про магію щирості. Магію простоти.

Скажу відверто: в моїй кар‘єрі такий запит від замовника -усвідомлено- звучить вперше. І це був справжній виклик для мене.

Але й результат склався відповідний…

image
Женя Міллер
Бренд-ментор KAZO CLINIC
Влучно, змістовно, 100% вийнятково.
image
YOUNIQUE.

Бренд-теѓлайном Kazo Clinic обрано слово, яке вбирає в себе все, заради чого працює команда бренду: фокусування на індивідуальності тільки однієї людини — пацієнта.

Самоповага бренда

Kazo – це бренд, який не намагається «бути гучним». Його логотип не вважає за потрібне “везде сдєлаться побольше”. Знак спокійно посідає своє місце, АЛЕ при цьому вимагає поваги, залишаючі навколо себе вільний простір. Завдяки такому тонкому підходу до розміщення, логотип якісно зчитується оком; а бренд Kazo Clinic якісно та без зайвих рухів доносить свій образ «спокійної сили експерта»:

image image image

Кожна людина, якої торкнувся вайб клініки Kazo, ‘обертається’ в фірмову “релігію” бренду та отримує право на інтригуючу фірмову футболку:

image
Розвиток брендової геометрії

Як ключовий символ бренду, символ кола відкриває простір для його римування з елементами фірмового стилю:

image image image image