Взяти сильні сторони бренду — професіоналізм та вміння взаємодіяти з дитиною — та зробити їх основою образу бренду. Також втілити й емоційні якості: оптимізм, дружнє ставлення, не-комерційна любов до дітлахів
У Доктора Ю є багато професійних переваг, але з якої сторони я до них не підходив — будь-яка Обіцянка Бренду в стилі “ми професіонали” або “в нас краший сервіс” була багатократно заїзджена конкурентами. Тому Точкою Відзнаки я обрав Унікальність.
Саме Унікальність стане тією аркою, крізь яку будь-який меседж про рівень професіоналізму, сервісу та підходу засвоїться Аудиторією набагато ефективніше.
Цей вектор було й покладено в основу бренд-дескріптору…
Матриця бренд-дескриптору:
Новий бренд-дескріптор задав вектор подальшої розробки дизайн-системи бренду — вона розділилася на «теплу» (веселу та по-дитячому грайливу — для маркетингової комунікації з Аудиторією), й «холодну» (мінімалістична та функціональна — використовується для серйозних документів, та водночас підтверджуючу професіоналізм бренду)
У дескриптора є ще й хитра «партизанська» місія: з‘являтись в пошуковій видачі всім, хто шукає дитячі кімнати, адже вони — теж аудиторія бренду!
Доктор Ю отримав варіативну лого-систему: чотири ключових лого-піктограми, що відображують Героя бренду — хлопчика та дівчинку в двох ключових вікових категоріях: грудничок та підліток. Кожна з лого-піктограм може використовуватись в залежності від контексту, при цьому бренд залишається впізнаваним!
Найвиразніша версія логотипу — розширена, з фірмовою “атмосферною” аурою яскравих кольорів. Вона використовується там, де доречно демонструвати креативну складову бренду, приваблювати Аудиторію й передавати «між строчок» неповторний вайб Бренду:
Для розміщення у доріг розроблено промо-борди, в яких бренд-меседж було передано стисло — спеціально щоб в умовах руху можна було швидко зрозуміти головне:
Для місць, в яких у людини більше часу щоб ознайомитись з інформацією, було розроблено більш розширені бренд-мемеджі — але й вони “заточені” на те щоб спровокувати на контакт з брендом:
Бренд-комунікація не залишила без уваги й уніформу команди Доктор Ю:
Фасад й оформлення кабінетів також було переосмислено у видповідності із новим фірмовим стилем. Головним героєм оформлення локації став Друже Ведмедик із ключовими цінностями бренду:
Всередині педіатрії на маленьких пацієнтів чекають креативні гостинці, нескладно але творчо вбудовані в інтер‘єр:
Увесь серйозний документообіг має демонструвати професіоналізм Бренду, то ж такі документи зазнали критичного переосмислення. Було спрощено або взагалі відкинуто багато зайвих деталей що ускладнювали ознайомлення з інформацією чи заповнення документів. Тобто, все було скорочено до суті — ось приклад:
У поточного стиля Доктора Ю одним з мінусів був “занадто медичний” фірмовий стиль; він засмучував й самого замовника, бо Доктор Ю всередині закладу робили все, щоб дитина почувалася як в ігровій кімнаті, а не на прийомі у лікаря.