Дитяча амбулаторія профілактичної медицині “Доктор Ю”. Роблять акцент на виховання здорової дитини та змалку ведення здорового образу життя.
Продіагностувати бренд, посилити його слабкі стратегічні сторони та додати брендові комерційної яскравості
Взяти сильні сторони бренду — професіоналізм та вміння взаємодіяти з дитиною — та зробити їх основою образу бренду. Також втілити й емоційні якості: оптимізм, дружнє ставлення, не-комерційна любов до дітлахів
У Доктора Ю є багато професійних переваг, але з якої сторони я до них не підходив — будь-яка Обіцянка Бренду в стилі “ми професіонали” або “в нас краший сервіс” була багатократно заїзджена конкурентами. Тому Точкою Відзнаки я обрав Унікальність.
Саме Унікальність стане тією аркою, крізь яку будь-який меседж про рівень професіоналізму, сервісу та підходу засвоїться Аудиторією набагато ефективніше.
Цей вектор було й покладено в основу бренд-дескріптору…
Матриця бренд-дескриптору:
Новий бренд-дескріптор задав вектор подальшої розробки дизайн-системи бренду — вона розділилася на «теплу» (веселу та по-дитячому грайливу — для маркетингової комунікації з Аудиторією), й «холодну» (мінімалістична та функціональна — використовується для серйозних документів, та водночас підтверджуючу професіоналізм бренду)
У дескриптора є ще й хитра «партизанська» місія: з‘являтись в пошуковій видачі всім, хто шукає дитячі кімнати, адже вони — теж аудиторія бренду!
Доктор Ю отримав варіативну лого-систему: чотири ключових лого-піктограми, що відображують Героя бренду — хлопчика та дівчинку в двох ключових вікових категоріях: грудничок та підліток. Кожна з лого-піктограм може використовуватись в залежності від контексту, при цьому бренд залишається впізнаваним!
Найвиразніша версія логотипу — розширена, з фірмовою “атмосферною” аурою яскравих кольорів. Вона використовується там, де доречно демонструвати креативну складову бренду, приваблювати Аудиторію й передавати «між строчок» неповторний вайб Бренду:
Для розміщення у доріг розроблено промо-борди, в яких бренд-меседж було передано стисло — спеціально щоб в умовах руху можна було швидко зрозуміти головне:
Для місць, в яких у людини більше часу щоб ознайомитись з інформацією, було розроблено більш розширені бренд-мемеджі — але й вони “заточені” на те щоб спровокувати на контакт з брендом:
Бренд-комунікація не залишила без уваги й уніформу команди Доктор Ю:
Фасад й оформлення кабінетів також було переосмислено у видповідності із новим фірмовим стилем. Головним героєм оформлення локації став Друже Ведмедик із ключовими цінностями бренду:
Всередині педіатрії на маленьких пацієнтів чекають креативні гостинці, нескладно але творчо вбудовані в інтер‘єр:
Увесь серйозний документообіг має демонструвати професіоналізм Бренду, то ж такі документи зазнали критичного переосмислення. Було спрощено або взагалі відкинуто багато зайвих деталей що ускладнювали ознайомлення з інформацією чи заповнення документів. Тобто, все було скорочено до суті — ось приклад:
У поточного стиля Доктора Ю одним з мінусів був “занадто медичний” фірмовий стиль; він засмучував й самого замовника, бо Доктор Ю всередині закладу робили все, щоб дитина почувалася як в ігровій кімнаті, а не на прийомі у лікаря.